KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kol / tuschteckning 15338117
nr 1533 8117
Kol / tuschteckning
Margareta Holter, Landskap med flicka. Signerad. Bildmått: 62x91 cm, yttermått inklusive ram: 74x104 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:27:40
10/4 18:05:58
Märthaskolan